Motokáry

Požičovňa Motokár

V požičovni je k dispozícii 17 profesionálnych motokár SODI RT8 sú vhodné aj pre deti od výšky 140 cm a 3 motokáry SODI 2 DRIWE na ktorých môžete povoziť aj menšie deti. Pred jazdou treba absolvovať krátku inštruktáž od personálu dráhy, vybrať si správnu prilbu a podľa pokynov obsluhy nasadnúť do motokár. Počas 10 minútovej jazdy prejde skúsený jazdec aj 10 km.

RT8

Ochrana

Homologovaná prilba rôznej veľkosti

Výkon 9 koní

Motor Honda GX 270 9 koní.

HELMY

Záleží nám na Vašej bezpečnosti preto pre každého zákazníka zapožičiavame prilbu bezplatne. Pod prilbu treba hygienickú kuklu. Dá sa u nás zakúpiť.Vaše

Recenzie

Damián Bartos (SK)  |   11.1.2021 22:39   |   5

dokonale cool mega tesim sa ked prejde korona

Lukáš Lacko (SK)  |   11.10.2020 00:56   |   2

Prostredie pekné, no chýba aká koľvek organizácia či už na recepcii alebo pri samotnom nástupe do motokár. Systém typu “jarmokového autodromu” kto skôr príde, ten skôr berie. Taktiež chýba možnosť platby kartou. Označenie v dedine taktiež minimálne.

Lubinka K (SK)  |   3.10.2020 15:09   |   1

Boli sme tu prvý krát vo februári, všetko bolo vtedy super. Ak porovnáme dnešnú návštevu - nedal sa dohodnúť predbežný termín na jazdu. Pri príchode tam boli asi 3 autá. Kúpili sme si pre každého dve jazdy, medzi ktorými sme museli čakať cca až hodinu a pol, kým nás opäť pustili na dráhu. Medzitým sa tam navalilo plno áut a veľkých skupín. Na konci jázd sme nedostali ani žiaden papierový výstup o jazde. Žiadna organizácia, prístup pána - neochotný, odmeraný, evidentne zlyháva ľudský faktor. Dnes sme odchádzali sklamaní.

Patrik Špaňo (SK)  |   10.9.2020 17:03   |   5

Super, tuším najdlhšia trať široko daleko v okolí. Dráha má kvalitny povrch a ceny su prijatelné. V restike sa da zahnat hlad a smäd ak ste si nahodou zabudli doniesť vlastny proviant. Odporúčam zavolať si dopredu a preveriť si ako su obsadení. Aby ste sa vyhli prípadnému čakaniu, zvyknú tam totiž trénovať. Deti sa ale iste zabavia buď to pozeranim na jazdiace motokary alebo si môžu zaskákat na trampoline alebo sa zahrat na malom detskom ihrisku. Je tam aj pumptrack dráha ale keď sme tam boli my nebola ešte otvorená.